Zapamatování učeného a hypnoza

Dobrý den, jak konkrétně se projevuje vliv hypnozy v uceni jazyku (němčiny). Začal jsem se učit Magickou němčinu jsme u druhe lekce a spostu slovicek si vzdy nepamatuji. Vzdy me to vtahne do deje zapamatuji si prvni pulku deje a pak se ABSOLUTNE ztracím. Jsem vecny zacatecnik a potrebuji se naucit skrz práci... Je možné se i nějak naladit na učeni jazyka? vzdy mam obavy jake pokroky lavě udělám ..popřípadě nějak odstranit komplex v hlavě že němčinu se nenaučím, vytvořený ze školních let.

Komentáře k Zapamatování učeného a hypnoza

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Aug 08, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Správný postup s Magickou němčinou
od: Libor Činka

Dobrý den, pravděpodobně jste přehlédl/a informace v návodu o procesech zrání. U druhé lekce ještě není možné, abyste si pamatoval/a dle představy, kterou popisujete.

2 pilulky antibiotik nemohou provést léčbu a stejně tak po dvou dnech od zasazení semínka nelze očekávat zralou rostlinu či strom, že? Přírodní zákony nelze porušovat, naopak je nutné je respektovat a využívat.

Vše je v MN připraveno tak, aby po všech fázích opakování slovní zásoba a věty byly optimálně připravené pro používání - to platí při dodržení hravého, avšak psychologicky pečlivě připraveného postupu.

Správně vedená Ericksonovská hypnóza vše urychluje a zintenzivňuje. Navíc pomáhá odstraňovat bloky, které omezují kódování do paměti a vybavování, které si mnozí lidé působí vlastními sugescemi, které pak působí proti nim. Jde například o časté používání vnitřně představovaných či dokonce vyslovovaných vět typu: Nic si nepamatuji. Mám děravou paměť. Nemám talent na jazyky.

Ostatně popisujete jejich projevy:
vždy mám obavy ... komplex v hlavě že němčinu se nenaučím...

Tyto programy lze odstranit pouze speciálními postupy, které však překračují rámec hypnoterapie popisované v standardních medicínských zdrojích. V případě zájmu o pomoc v této oblasti, na kterou se specializuji takřka 20 let, si se mnou můžete domluvit setkání viz kontakty a informace na www.cetros.cz

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,
Angličtina s hypnózou, programu Anglicky Fantasticky,
http://anglickyfantasticky.cz/
a řady dalších programů a tréninků

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg