THPUVC - informace pro majitele - Tajemství Hypnózy Pro Úspěch V Čemkoli

Přehrávání souboru MP4 by mělo fungovat na každém počítači buď pomocí Windows Media Player, Windows Media Center, QuickTime Player či DivX Plus Player. Nebo můžete využít VLC media player, GOM Player či The KMPlayer. Nejde-li video spustit a nemáte-li jeden z programů, tak si jej můžete stáhnout z  www.slunecnice.cz nebo www.stahuj.centrum.cz .

POZOR, nahrávky THPUVC smíte používat pouze v klidu a v bezpečném prostředí, je tedy zakázáno poslouchat nahrávky při řízení automobilu, motorky, jízdě na kole a při práci s nástroji, pilou, vrtačkou či při práci ve výškách například natírání okapu, sklizeň jablek.

Doporučuji, aby se poslechu nahrávek vyhnuly:

Osoby s kardiostimulátorem - možná desynchronizace oproti stimulaci kardiostimulátoru a tedy narušení funkce kardiostimulátoru.

Těhotné ženy

Osoby trpící epilepsií

MP3 nahrávky ( bonus přiložený na některých DVD s THPUVC) obsahují speciální zvukovou stimulaci mozku, která může vyvolat u těchto osob nepříjemné pocity, které nejsou žádoucí pro pohodový psychický stav.

Autor nenese odpovědnost za nesprávné použití.

Maximální možnosti - pokročilé programovací techniky získáte kombinací s eKnihou Psychologie vlivu a Magie úspěchu. Vhodným doplňkem pro ty, kteří chtějí autohypnózu využívat pro zlepšení studia je eKniha s nahrávkou Autohypnóza pro snadné studium.