Spánek

od Jiri
(CR)

Dobrý den pane Cinka, moje manzelka spi denne 2 az max.3 hodiny. Slo by s tim neco udelat? Prasky na spani a antidepresiva moc nezabiraji. Dekuji za odpoved.

Komentáře k Spánek

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Jul 13, 2016
Hodnocení
starstarstarstarstar
Reakce pro Simonu
od: Libor Činka

Ano, rozhodně s tím můžeme leccos udělat během základních třech hypnoterapeutických setkání. Stačí, když si manžel domluví terapeutická setkání, kde bude použita hypnóza ve speciální formě pro úpravu spánku, pohody a případně zvládání dalších zkoušek nejenom na VŠ, le kdekoli v životě:

Hypnoterapie


Antidepresiva v případech typu, který popisujete nelze považovat za řešení, příliš často jsou předepisována jen protože daný specialista nezná jiné řešení a podobá se tak prapodivnému šachovému hráči, který umí táhnout jen pěšákem a neovládá tahy a strategie řešení dalšími figurkami. Život je tak trochu jako šachová hra, kdo má málo způsobů řešení, nutně upadá v mnoha případech do deprese. léky však nemohou přinést strategii a úspěch. Žádný lék nedokáže dodat nejefektivnější formy myšlení. Jinak se zabývám přes 20 let pamětí a procesy učení, takže informace najde manžel například v mé knize Ovládněte svůj mozek k dostání v dobrých knihkupectvích nebo přímo na mých stránkách

Eshop Cetros pro osobnosti budoucnosti

May 17, 2016
Hodnocení
starstarstarstarstar
Antidepresiva
od: Simona

Dobrý den, ptám se jako manželka...muj muž po prodělaném stresu ze zkoušek na VŠ ztratil schopnost normálně spát, rok bere antidepresiva, prášky na spaní,které nezabírají,dále oblbováky Neurol,je velmi vyčerpaný ,neštastný...máme dvě malé děti a je to opravdu těžké.Myslíte si, že v tomto případě by jste mohl pomoci?

Dec 18, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Tok mysli a nespavost
od: Libor Činka

Tok mysli a nespavost je pomocí hypnoterapie a doplňujících postupů (pochopitelně nikoli léků) oproti běžnýmn představám řešitelná poměrně rychle. U většiny klientů se daří dosáhnout odpoutání myšlenek a usínání v průběhu asi 3 hypnóz.

Dec 18, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Nespavost - tok mysli
od: A.

Dobrý den,
mám dlouhodobé problémy v oblasti spánku, hlavně problém s nespavostí či slabým spánkem. Nemohu usnout z důvodu mnoha myšlenek, které nedokáži usměrnit. Brala jsem léky, ovšem ty jsem striktně zastavila. Léčím se pomocí psychoterapeuta, ovšem zaujala mě vaše terapie hypnozou a chtěla bych se zeptat, zda by případně Vaše metoda nebyla účinější/rychlejší (ovšem po zkušenosti vím, že se jedná o dlouhodobé napravování). Ptám se na Váš názor.
Děkuji. A.

Aug 14, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Nespavost po smrti blízkých
od: Libor Činka

Na standardní nespavost je zčásti možné použít různé techniky, nicméně to platí jen pro běžné typy nespavosti. V případě, který popisujete, žádné běžné techniky nemohou fungovat. Vlastně bych měl napsat, že žádné techniky nemohou fungovat, protože jde o záležitost, kterou je potřeba řešit psychoterapeuticky a s ohledem na Vaši individuální situaci a emoční vztah k těm, kteří již nejsou na tomto světě. Osobně vždy připravuji terapeutickou pomoc a to včetně hypnoterapie na mírů a tedy nelze mluvit o vnějších technikách, protože řešení je připravováno ve spolupráci s podvědomím klienta a na něm tedy závisí, jak rychle v jaké míře dojde k řešení. Může jít o proces, který proběhne najednou, ale zrovna tak může jít o pozvolný proces s postupným zlepšováním stavu. Obvyklý rozsah hypnoterapeutických sezení v mé praxi je 3 - 6 devadesátiminutových sezení.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
hypnoterapeut trénovaný světovými špičkami jako J. Overdurf, R. Bandler. I. Ledochowsky. P. McKenna

Aug 09, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Spánek
od: Anonym

Dobrý den pane Činko,
mám již čtyři rok od doby, kdy došlo k dvojnásobnému úmrtí v rodině velký problém se spaním. Zkoušel jsem různé techniky, ale nic nezabralo pořádně. Od té doby, prostě ležím v posteli a neusnu. Před tím jsem s tím nikdy problémy neměl. Jak moc Vaše techniky pomáhají? Co byste mi doporučil a kolik sezením mám očekávat?

Nov 14, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Hypnóza a spánek
od: Libor Činka

Ano, hypnoterapie je pravděpodobně nejúčinnějšíá formou řešení problémů se spánkem mmo jiné i z důvodu blízkosti spánku a hypnotického transu. Setkávám se s řadou lidí, kteří jsou překvapení, jak byla předchozí dlouhodobá léková léčba překonána jen pár hypnoterapeutickými sezeními.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg