Obnova chrupu

od Karla
(Italie)

Dobrý den, zajimalo by me, do jake miry a zdali mate osobni zkusenosti s hypnozou ohledne uzdraveni, omlazeni tela a rustu tretich zubů neboli chrupu.

V Theta healingu Vianna Stibal už jsem o tom slyšela.

I v Itálii jsou přesvědčeni, že existuje "žláza" něco jako "třetí oko", která když se aktivuje, tak začnou růst třetí... čtvrté.. zuby. Je možné ji aktivovat hypnozou?

Jaké je Vaše osobní pře-Svěd-čení?

Děkuji :)

Komentáře k Obnova chrupu

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Mar 19, 2018
Hodnocení
starstarstarstarstar
Mám pět třetích zubů
od: Lukáš Havlišta Benešov

Dobrý den, s údivem čtu komentáře. Mám zalkžených a roste mi pět třetích zubů dle posledního rentgenu. V Praze mi doktor na rentgenu našel tři. V Domažlicích již pět. S přáním hezkého dne... :) Lukáš

Odpověď Libor Činky:
Ano, to spadá do oblasti výjimek, nikoli o uměle psychicky vyvolaný růst, který zatím nebyl spolehlivě prokázán.

Feb 15, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Třetí zub ano
od: Libor Činka

Třetí zub ano, je možný a už jsem o tom zde psal. Jde o raritní událost a pan doktor, pokud dával ve škole pozor, tak by se divit neměl. Děje se to, podobně jako se byť zřídkavě děje, že narodí siamská dvojčata. Nikdo se je však naštěstí nesnaží pěstovat uměle. Informace o běžných a výjimečných vývojových vadách najdete na http://www.orbitklub.cz/rovnatka-q72/treti-zuby/

Feb 09, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
NAIVní
od: Karla

jestliže naivní chápete tak jako já: tzn. jako dětsky prostý, bezprostřední, prostomyslný...
tak je to právě tato OBROVSKá síla naivity, která dokáže ZAZRAKY :) tak jako ta holčička, kterou jsem popsala dříve.
Jsou to osoby BEZ PřEDsudků co dokáží i neMOžné... a jestliže spojíme tisíciletou čínskou medicínu, ve které i zdravé zuby jsou důležitou součástí celostního zdraví člověka, nebot jimi probíhají meridiány, tak nárust třetích zubů vidím jako skvělou příležitost ke zdraví :)
Muj kamarád, puvodně povoláním zubař, také tomu nevřil a před par měsící mi oznámil, že ho volali k jednomu případu, v němž on sám musel konstatovat, že paní narostl třetí zub!
At žijí "naivní lidi" tzn. i já sama :D

Feb 09, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Pozor na chyby v logice
od: Libor Činka

Pozor na chyby v logice a etice. Ano, poznání se vyvíjí, nicméně je rozdíl mezi řešením technického charakteru a řešením na úrovni lidského organismu. Je možné, že bude pravděpodobné medicínskými prostředky vyvolat růst třetích zubů, zatím je to však otázka budoucnosti. Je opravdu důležité pochopit, že lidská mysl a podvědomí má určité možnosti, ale rovněž tak omezení. Jakožto hypnoterapeut s výcviky u předních světových špiček zároveň vím, že snaha podpořit růst něčeho v organismu, by se mohla zvrhnout nevhodným způsobem a proto i když lze určité části těla pod vlivem dlouhodobé hypnoterapie upravit, tak jde jen o určité tkáně a musí se s tím zacházet s nejvyšší péči. Zdroje, které popisujete jsou však bohužel o kombinaci naivních lidiček chtějících pomáhat, aniž si uvědomují odpovědnost za následky a dále v rukou lidí, jimž jde jen o peníze a nikoli o zdraví.

Jan 20, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
odpověd
od: Karla

Často si připomínám slova Alberta Einsteina: "Vždy se najde někdo, kdo neví, že to nejde a udělá to."

Stejně jako ta malá holčička, která nevěděla, že její spolužačka je nevidomá a prováděla s ní uvolnovací cviky Bates a holčička poté viděla.

Takže si počkám, až ho-to poznám osobně, já tomu věřím a každý je spolutvůrcem "svých reálných zkušeností".

Kdysi také někteří lidi nevěřili, že se může lítat v letadle nebo plavat pod mořem a dnes lítáme :)

Děkuji za odpověd a přeji příjemný den

Jan 19, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
III. zuby
od: Libor Činka

Ptáte se mne na osobní přesvědčení. Sám za sebe mohu říci, že s něčím podobným jsem se nesetkal a považuji růst třetích zubů vyvolaný "léčitelským" působením člověka za vysoce nepravděpodobný. Jakékoli výjimky tohoto druhu budou spadat do oblasti genetických anomálií či do oblasti nepřesných informací šířených laiky. Podíval jsem se zároveň do respektovaných hypnoterapeutických zdrojů, které se zabývají mimo jiné vlivem hypnózy na úrovni buněk, ale až takového zázraky nikdo seriózní nepublikuje. Bohužel na světě existuje spousta slušně řečeno "vykuků" či s dezinformacemi zacházejících jedinců, kteří podobné informace šíří. Zmínila jste, že v Itálii jsou přesvědčeni... Moje otázka na to zní: "Kteří lidé v Itálii, kteří odborníci, mající jaké opakované důkazy podložené výsledky, na jak velkém vzorku populace to jsou? Pokud se budete ptát tímto způsobem, tak rychle zjistíte, že nejde o Itálii, ale o některé jedince a pravděpodobně pověry spadající do kategorie Lochneská příšera. Smutným faktem zároveň zůstává přesvědčení lidí, že co je psáno, to je dáno, a tak lidé nekriticky věří knihám šířící podobné představy, které píší jedinci živící se psaním senzací pro pochybné časopisy. Osobně jsem při rozhovorech s novináři třech případech ze čtyřech s překvapením zjistil, že naprosto zkreslili náš rozhovor, ale protože jsem trval vždy na autorizaci, tak museli před zveřejněním provést korektury dle skutečného rozhovoru. Jinak proběhl soud s paní Vianna Stibal a může být vhodné si nejdříve ověřit od koho přijímáte informace, které mohou ovlivnit Váš život a obsah peněženky.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg