Němčina pomocí hypnózy

od Neckář

Dobrý den, rád bych se pomocí hypnózy naučil Německy. Spíše mi jde o základní porozumění, rád bych se tam v budoucnu nastěhoval. Ale rád bych se to naučil co nejrychleji. Bylo by to možné i když neumím ani základy? A kolik by to přibližně celkem stálo? Ještě jsem se chtěl zeptat, jak by to probíhalo, zdali se to naprogramuje do transu a já se sám nemusím nic učit? Hezký den. Neckář

Komentáře k Němčina pomocí hypnózy

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 09, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Pomoc pro rychlost studia jazyka
od: Libor Činka

Pomoc pro rychlost studia německého jazyka si můžete objednat viz kontakt na www.cetros.cz Půjde o individálně a netypicky zaměřené konzultace s hypnózou a doprovodnými materiály pro níž platí body, které jsem uvedl v předchozím.

Feb 08, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Kurz
od: Tomas

Dobrý den,
rád bych se přihlásil na Vámi nabízenou výuku německého jazyka. Bylo by možné se domluvit přesněji?
S přáním hezkého dne
Janýra Tomáš

Dec 19, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Hypnotický trans jako podpora učení
od: Libor Činka

Hypnotický trans zesiluje a zrychluje to, co by standardními postupy trvalo mnohonásobně déle. To je i důvodem, proč se aktivací zdrojů v podvědomí zabývám již přes 20 let. V průběhu doby jsem si ověřil, že velmi důležitý není jen stav transu, ale kvalita materiálů, které jsou používány pro zrychlené učení. Rozhodně nelze používat klasické učebnice z důvodů, které popisuji v knize Ovládněte svůj mozek. Proto jsem začal vyvíjet materiály, které pravděpodobně v nejrozvinutější podobě na světě používáme pro zrychlené ovládnutí angličtiny. Speciální materiály pro němčinu Vám mohu poskytnout také, nicméně je potřeba si vysvětlit další fakta.

1. Jakýkoli jazyk je o komunikaci s lidmi a neexistuje metoda, která by sama mohla plně nahradit trénink v sociální interakci s druhými lidmi.

2. Procesy učení je možné razantně zefektivnit vhodnými materiály - speciální texty s tréninky, ale nelze je vynechat.

Není tedy možné pouze uvést člověka do transu a tam mu prezentovat cizí jazyk, ale je potřeba trénovat jazyk i v běžném bdělém stavu. Je to nutné z toho důvodu, že je potřeba aktivovat přenos z podvědomí do vědomí. Pokud bychom totiž tuto fázi vynechali, tak byste byl schopen používat němčinu jen když byste se uvedl do autohypnotického transu, což by ne vždy bylo možné, vhodné a praktické. Mohu Vám tedy nabídnout podstatnou část procesu zrychleného učení cizího jazyka, která Vám ušetří měsíce času, nicméně je nutné k tomu studovat přesně dle postupů, které učím na svých dalších kurzech. Náklady na moje hypnotické provázení pro rychlé ovládnutí němčiny (setkání v rozsahu 3 x 90 minut) ) spolu s vybranými materiály reprezentují cca 7 000,-Kč. To Vám umožní v němčině rozumět základům během cca půl roku na úrovni, která klasickými metodami trvá mnohem delší dobu, často i několik let).

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
hypnoterapeut, specialista na paměť a zrychlené učení,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,
a řady dalších programů a tréninků

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg