Neschopnost vzpomenout si na heslo

od Dušan
(Praha)

Dobrý den, rád bych se zeptal zda je možné si za pomoci hypnózy vzpomenout na důležité zapomenuté heslo. Předem děkuji za odpověď. Dušan

Komentáře k Neschopnost vzpomenout si na heslo

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

May 29, 2017
Hodnocení
starstarstarstarstar
U mne to zafungovalo
od: Martin

Zapomnel jsem heslo k IB uctu, ktere pouzivam uz cca 2 roky. Najednou jsem ho proste nevedel, nemohl jsem si vzpomenout. Tak jsem zkusil pred usnutim myslet na to heslo. Po prvni noci - zklamani, nic. Ale po druhe noci jsem rano vstal a to heslo jsem proste napsal a znal. Znam i ted. Diky.

Odpověď hypnoterapeuta Libora Činky:
Je důležité důvěřovat podvědomí a ctít jeho pravidla, pak se podaří více, než si lidé dokáží představit. Vědomé myšlenky typu zklamání z toho, že se vše neděje ihned je důležité odložit. Je to podobné jako na mých kurzech Angličtina s hypnózou, první tři dny si lidé říkají že je to příjemné, zábavné a že se těší na další den, ale zpočátku se jakoby nic neděje. V podvědomí se však připravuje změna, která za pár dní pronikne do vědomí a lidé se diví co najednou dokáží. Teprve pak to může pokračovat dál.

Jul 27, 2016
Hodnocení
starstarstarstarstar
Jak si vzpomenout na heslo s pomocí hypnotizačních a paměťových postupů
od: Libor Činka

Rozpomenutí na heslo je s pomocí hypnotizačních postupů (doplněných o paměťové) je možné, pokud nebylo heslo vytvářeno například pod vlivem alkoholu či jiných látek.

Dejme tomu, že subjekt dostane k narozeninám nový mobilní telefon, probíhá oslava, něco se vypije a oslavenec již pod vlivem alkoholu si založí heslo. V takovém případě alkohol ovlivní přenos mezi nervovými buňkami a rozpomenutí je málo pravděpodobné až nemožné.

Pokud však bylo heslo vytvořeno za naprosto bdělého a pozorného rozpoložení, případně bylo-li používáno, pak lze s pomocí hypnózy oživit vzpomínku z podvědomí. Protože se na paměťové procesy a hypnoterapii specializuji, můžete se objednat viz
Informace a objednání na hypnoterapii

Tento postup doporučuji u opravdu důležitých hesel (či založených věcí), protože procesy rozpomenutí nelze vždy aktivovat takříkajíc lusknutím prstů, závisí totiž na celé řadě faktorů.

Ještě než se rozhodnete zvednout sluchátko a objednat se, doporučuji přestat tlačit na rozpomenutí jak myšlenkově, tak snahou křečovitě prohledávat veškeré možnosti.

Předtím, než se při usínání vypne vědomí a přebere řízení spánku plně podvědomí, tak může pomoci požádání podvědomí o pomoc: "Prosím mé podvědomí, aby zatímco budu HLUBOCE spát, aby mi pomohlo k rozpomenutí na heslo." Postup uvolněně opakujte v dalších dnech při dalším usínání. Účinnost postupu závisí na tom, nakolik jste v souladu se svým tělem, nakolik chápete, že řízení nejen pamatování, ale dýchání, trávení, krvetvorby ... a X dalších procesů je možné jen díky vnitřní moudrosti těla a nikoli omezené vědomé části lidské psychiky.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg