Metoda NLP

od Simona
(Bilovec ČR)

Dobrý den Libore :-)
ráda bych znala Váš názor na NLP programování a auto masáž v souvislosti s úpravy velikosti poprsí jak nahoru tak dolů. Já sama jsem těsně po chirurgickém zákroku redukce psrsou a po sdělení této informace se můj letitý přítel zhrozil a oznámil mi, že technikami NLP se dá tohle vše řešit. Tak to jsem pak vykulila oči zase já :-) Obracím se proto na Vás napřímo, protože jsem v nemocnici začala číst Vaši knihu OSM-jsem v první polovině :-) a i když je můj zákrok nezvratný, nelituji toho velmi se mi ulevilo, přesto mě čeká další kus cesty sama se sebou, proto mě Váš názor, případný odkaz na dotazované zajímá :-)
Za Váš čas a reakci děkuji :-)
Simona

Komentáře k Metoda NLP

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Sep 07, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Poděkování
od: Anonymous

Děkuji Vám Libore, za podrobný obsah řádků.
Za Váš čas.
S úctou Simona :-)

Sep 06, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Hypnotické zvětšování prsou
od: Libor Činka

Hezký den, Simono, studoval jsem NLP přímo u zakladatele NLP Richarda Bandlera a nevím o tom, že by existovala metoda NLP na zmenšení prsou.

V oblasti hypnoterapie je však známo několik studií, které úspěšně vedly k zvětšení ňader.

Jak zmiňuje v knize Klinická hypnóza profesor Kratochvíl:

Zvětšení se bude týkat spíše tukové vrstvy než samotných žláz.

Williams v roce 1974 vedl 12 sezení v jejichž průběhu u 13 žen došlo k významnému zvětšení. Experimenty potvrdily zvětšení ještě po 90 dnech.

Williard 1977 v průběhu 12 týdnů vedl hypnotická sezení doplněné poslechem nahrávek (studie proběhla u 22 žen) U 28% žen došlo k zvětšení na jimi stanovenou velikost, u 85% došlo k významnému zvětšení.

Neznám však jiný zdroj a už vůbec ne zdroj potvrzující možnost opaku, tedy zmenšení. Myslím tedy, že můžete být klidná, žádný seriózní zdroj zmenšování neexistuje. Spíše půjde o pochybné zdroje snažící se propojit ať už z hlouposti či vypočítavosti metodu NLP s módními a vyhledávanými oblastmi.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg