Lze si pomoci hypnozy vzpomenout na vypadky po poziti alkoholu?

Dobry den, zajimalo by me, zda si pomoci hypnozy dokazu vzpomenout na cast vecera zatemnenou alkoholem. Ztratila jsem (spis nekam odlozila) dulezity predmet a potrebuju si vzpomenout, kam.

Odpoved hypnoterapeuta Libora Cinky:
Alkohol ma vliv na prenos mezi nervovymi bunkami a tak je pravdepodobne velmi omezena a mozna znemoznena moznost vyvolat vzpominku tohoto typu. Jde-li o velmi cenny predmet v rade tisicu korun ci predmet, ktery pro Vas ma velky osobni vyznam, muze mit cenu s tim presto pracovat. Nemohu Vam vsak dat jakekoli zaruky.

Komentáře k Lze si pomoci hypnozy vzpomenout na vypadky po poziti alkoholu?

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Mar 29, 2017
Hodnocení
starstarstarstarstar
Nápad
od: Anonym

Dobrý den, nemůžu si vzpomenout na jeden nápad který jsem dostal včera večer před usnutím. Vím, že to bylo něco důležitého. Podobné věci se mi stávají častěji. Děkuji za odpověď.

Odpověd Libora Činky:
Pro situace, kdy se při usínání, snění objeví myšlenky je důležité mít již dopředu natrénovaný postup zapamatování. Je to naštěstí velmi snadné, stačí si přečíst návod ve volně dostupném e-booku Superpaměť http://www.abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com/ebook-superpamet.html

May 06, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Snaha je brzda
od: Libor Činka

Snaha je brzda v případech, kdy se člověk příliš snaží. To je krásně vidět zejména ve sportu. Dále například většina vynálezů nevznikla díky vědomému úsilií, ale díky odložení vědomého úsilí. Často ve snech, až s odstupem času se objeví nápad. Aby si však člověk vzpomenul na sny, potřebuje se vyhnout prudkému vstávání, ale probouzet se do melodie, nikoli razantního zvnění a pak velmi pozvolna sledovat myšlenky. Podvědomí má tendenci nabízet to, co je pro něj nejdůležitější a to ještě vlastním jazykem. Proto se může stát, že člověk ddostane z podvědomí nejdříve důležitější informace, než kde je stříbrný náramek. Někdy člověk usilovně hledá, kde ještě nehledal a netuší, že ztracené je v oblasti do které se díval z jiného úhlu, než je hledané vidět. Někdy člověk hledá v místech, kde si je jistý, že je daná věc, například v kapsách a zapomenul, že jsou i jiné záhyby. Někdy je to v místě, které člověk ani neví, že existuje. Zrovna nedávno mi kamarád vyprávěl, jak se mu důležitý klíč zatoulal ani neví jak do pro něj nové kapsičky saka, která byla všitá v kapse, kterou znal.

May 05, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Výpadek
od: Anonymous

Dobrý den,
Nemohu si vzpomenout kam jsem odložil neboli kde jsem nechal můj stříbrný náramek.
Už je to týden a jak si mě to nejde v paměti najít. Poradíte ?
Děkuji

Aug 16, 2012
Hodnocení
starstarstarstarstar
lze si vzpomenout
od: Anonymous

Dobry den,
vypadla mi asi tak hodina az dve z jednoho vecera (noci) pri ktere jsem pozila vetsi mnozstvi alkoholu. Byla jsem v baru s prateli, odesli jsme spolu, ale ja se jim po odchodu ztratila (pry jsem utekla pryc). V techto dvou hodinach jsem byla sama a nevim, co se stalo. Je nejaka moznost tyto vzpominky vybavit pomoci hypnozy? Ma obava je ta, ze jsem mohla mit sex s neznamou osobu nebo byt znasilnena a nepamatovat si to. Nepamatuju si cas od 11.45-1.45 rano, pote uz vim, ze jsem byla doma, plnila pracku, chystala si veceri atd. Pamatuji si, ze jsem sedela ve vlaku a jela domu, a jak vychazim z vlakoveho nadrazi. Ale cestu vlakem (20 minut) ani cestu pesky domu (15 minut) si nepamatuju.
Strasne se za to stydim a samozrejme mam obavy.
Dekuji

Odpoved hypnoterapeuta Libora Cinky: Pomoci ve Vasi situaci je mozne psychoterapeuticky. Na hypnoze se vzdy v takovychto pripadech domlouvam s klientem v prubehu spoluprace. V pripade poziti vetsiho mnozstvi alkoholu jim vsak nervova spojeni mohla byt ovlivnena natolik, ze je pamet nedostupna.
Libor Cinka
autor bestselleru Ovladnete svuj mozek
psychoterapeut, hypnoterapeutKlikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg