Lze přerušit vliv cizí osoby která hypnoticky ovládá partnerku

od Petr D.
(Břeclav)

Dobrý den, prosím o radu, zda jde přerušit hypnotický vliv kněze, který působí na partnerku prostřednictvím mobilního telefonu hovorů a zpráv.
Zcela ze nám vymknula a nevíme jak jí pomoci. V danou chvíli je vždy jak bez rozumu, odchází do soukromí a nelze s ní komunikovat.Zcela se odcizuje. Domníváme se, že si z ní udělal hračku. Může mít kněz takovou schopnost a jak se tomuto můžeme bránit? Díky za odpověď.

Komentáře k Lze přerušit vliv cizí osoby která hypnoticky ovládá partnerku

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Feb 15, 2015
Hodnocení
starstarstarstarstar
Vliv nejen sekt
od: Libor Činka

Vliv nejen sekt, ale zdánlivě tam, kde z laického pohledu by být neměl je s církví a ještě hůře se sektami vždy spojen. To, co působí je však více vliv bdělých sugescí a nabídka hodnot, spíše než hypnotický trans. Hypnóza je nástrojem a vždy závisí na tom, kdo s ní zachází. Je však potřeba říci, že pro působení musí být nejen člověk využívající sugesce, ale i jejich ochotný příjemce. Nelze totiž přinutit nikoho k čemukoli, co by bylo v rozporu s jeho vnitřními hodnotami. Takže v případě sekt jde vždy o podsunutí zkreslených dat, která vyvolávají dojem korektnosti. Bohužel se setkávám i se selháním lidí v církevních kruzích, kteří pak ovládají své ovečky, ostatně ve většině naboženství se různými způsoby sděluje, že člověk je hříšný. Tak se podkopává sebevědomí věřících, kteří pak jsou snadno manipulovatelní, protože se chtějí zavděčit a zlepšit, případně se stát vyvolenými. Na druhou stranu existují i kněží, kteří naopak působí jako dobří psychoterapeuté a poskytují profesionální pomoc. Co se týče vaší situace, tak je řešením navštěvovat psychoterapeuta - nejlépe bych doporučil systemického psychoterapeuta (pozor, nikoli systemické konstelace) Jako odborníka na použití hypnôzy, který by mohl také pomoci, bych uvedl Maxe Kašparů, kněze, který napsal knihu Hypnóza - pastorální kauza.

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg