Jak se dostat do autohypnozy pro studium

od Ľuboš Kravec
(Sabinov, Slovensko)

Jak se dostat do autohypnózy pro studium?

"Mohli by ste mi prezradiť spôsob, ako sa učiť v autohypnóze? Akým jednoduchým spôsobom vojsť do tranzu ako vyjsť pri ukončení učenia?
Je k tomu potrebný kurz autohypnózy, alebo to zvládnem aj bez neho? "

Odpověď specialisty na zrychlené učení, hypnoterapeuta Libora Činky:

​Dobrý den,
naučit se využívat autohypnózu je poměrně ​snadné, ale naučit se ji využívat pro studium je již o něco náročnější. Ideální je kombinace kurzů Zrychlené učení a jak na zkoušky a kurzu Hypnózy a autohypnózy I. nebo alespoň investice do e-programů k tématu jako je Hypnokoncentrace, Autohypnóza pro snadné studium, Bleskové studium a čtení, Superpaměť 2 bleskově. a knihy Ovládněte svůj mozek.

Základní body autohypnotického postupu - vstup a výstup najdete v osmé kapitole mé knihy Ovládněte svůj mozek, nicméně žádný popis nemůže zajistit plné pochopení, stejně jako přečtení učebnice autoškoly nenaučí člověka řídit. Je zkrátka potřeba mít odborné vedení a moci prožít trénink, který dá zkušenost, kterou je důležité probrat s odborníkem a ověřit si, že je vše takové jak má být. V případě studia opravdu nestačí byť velmi dobrý hypnoterapeut, protože procesy učení nejsou jen o transu. Určitě pro začátek doporučuji si alespoň přečíst k osmé kapitole i čtvrtou a šestou kapitolu a využít je spolu s e-programem Hypnokoncentrace.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg