Jak lze hypnoticky vymazat osobu z mysli

Lze hypnoticky vymazat osobu z mysli? Rád bych získal nějaké informace o hypnoterapii. Mám takový problém s jednou slečnou. Už je to asi 6 let, co jsme se poznali a má na mě obrovský vliv. Děje se mi to pouze u ní, u nikoho jiného ne, ale stačí mi strašně málo, abych se do ní zamiloval, možná i proto, že jsme toho hodně prožili. Bohužel ona mě neustále odmítá a já se prakticky celou dobu, co jí znám, jen trápím. Potom se dobu zase nevidíme a třeba po roce se sejdeme, a pocity se ve mě probudí opět.

Rád bych zapomněl na všechny vzpomínky s ní a na vše, co jsem k ní kdy cítil. Dělá mi to velké psychické problémy, které se mi přenášejí i do práce a mám strach, že se takto budu trápit neustále a budu mít problémy se seznamovat. Trvá mi třeba půl roku, než se z toho opravdu dostanu.

Je možné jí kompletně vymazat z paměti? Jestli ano, jak se to následně projeví při osobním setkání? Poznám jí? Nebo jí znát budu i nadále, ale nebudu si pamatovat, že jsem k ní někdy něco cítil? Několikrát mi již zlomila srdce a já se z toho nedokážu poučit a pořád doufám, že jednou přijde a bude chtít i ona mě. Toho se chci zbavit a konečně si najít někoho, kdo bude mít rád i mě.
Děkuji za odpověď

Odpověď hypnoterapeuta Libora Činky:

Hypnotické vymazání paměti a vymazání myšlenek na osobu, ke které má člověk emoční vztah je součástí řady knih a filmů. Jaká je realita oproti té románové či filmové?

Je sice možné modifikovat vnímání, vytvořit například pocit neutrality, lhostejnosti, ale úplné zapomenutí, pokud se lidé vídají například na pracovišti, je méně pravděpodobné. Je důležité odlišit krátkodobé zapomenutí viz ukázka z mého hypnoshow oproti trvanlivé a terapeutické změně, protože jde o dvě zcela odlišné situace. Ve vašem případě nejde o krátkodobé zapomenutí na pár minut jako na hypnoshow, ale o dlouhodobou změnu vnímání a na tom je potřeba pracovat několik sezení. Hypnoterapeutické oslabení, vymazání či přesměrování myšlenek v této oblasti může být náročné. Je proto vhodné zvážit zda není jednodušší využít známého moudra: "Čas vyléčí všechny rány.". Jde-li však o silné prožívání, které člověka každodenně zásadně omezuje, pak je hypnoterapie ve spojitosti se speciálními postupy k řešení vztahové závislosti nejefektivnějším řešením.
Informace a podmínky najdete na: http://www.cetros.cz/hypnoterapie/

Online rezervace: https://cetros-s-r-o.reservio.com/

Obvyklý počet sezení potřebný pro nejvýznamnější změny je 3 - 6.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka
hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg