Hypnóza a křečové žíly

od Martin
(Pardubice)

Dobrý den Libore,
chci se Vás zeptat na následující. Vezmu to stručně.
Před 7 lety jsem prodělal rozsáhlou trombózu dolní duté žíly (by jsem rád, že jsem to přežil), zasahovalo to i do nohou. Po hospitalizaci jsem začal brát warfarin s tím, že možná ho mám už na pořád. 2 roky po této události jsem se začal zajímat o alternativní metody léčení, protože klasická medicína mě přestala uspokojovat. V těch 5-ti letech jsem se (dle mého názoru) razantně posunul dopředu, prošel jsem přes různé bylinky, preparáty, léčitele, vlastní práce na sobě, atd.
Můj aktuální stav je takový, že mám již všechny žíly průchodné, warfarin už neberu, prostě super, ... ale, zůstaly mi křečové žíly a občas mi trochu otečou nohy. Klasická medicína má řešení, žíly vyoperovat, ... jenže já jsem člověk, který spíše na 1 místě hledá cestu jinou, méně invazivní :) (alternativní). Dá se říci, že se mi stav žil spíše za poslední dobu lehce lepší, ale není to ještě tak jak bych si představoval, ta myšlenka klasické medicíny (žíly se samy neuzdraví, je třeba je vyndat) je asi příliš silná.
Je možné s tím pomocí hypnózy něco dělat?

Komentáře k Hypnóza a křečové žíly

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Aug 09, 2014
Hodnocení
starstarstarstarstar
Návrh hypnoterapie varixů
od: Libor Cinka

Martine, hypnóza má vliv na harmonizaci organismu, vylaďuje vztahy mezi vědomím a podvědomím. Jsou zaznamenány případy ze seriózních zdrojů - předních světových odborníků v hypnóze - kde došlo k uzdravení z nejrůznějších vážných chorob i nádorových onemocnění. To, co mohu je zkombinovat postupy, které používám a které vedou k harmonizaci organismu, podpoře imunitního systému s postupy přímo k podpoře léčby varixů. Bude to vyžadovat kolem 6 hypnotických setkání - každé o délce cca 90 minut. Jsem si jistý, že zapracujeme na zlepšení zdravotního stavu, úplné vyléčení však garantovat nemohu, protože závisí na celkovém zdravotním stavu a dalších vztazích. Investice by v tomto případě byla cca kolem 10 000,- Kč, není však vyloučeno, že by stačila polovina setkání, pokud přesně dodržíte to, na čem se domluvíme včetně používání nahrávky, kterou pro Vás na míru mohu vytvořit.

Hodně úspěchu Vám přeje
Libor Činka 
hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg