Hypnotické nahrávky

Inspirován výcvikem jsem po návratu z Anglie v roce 2001 natočil audio CD, které jsem později předělal do MP3 nahrávek, které můžete získat zdarma prostřednictvím MP3 Úspěch.

Nově se můžete naučit využívat sílu Vašich podvědomých zdrojů v mnoha oblastech. 

  • Hypnokoncentrace - bestseller řešící  jednu z nejdůležitějších oblastí v životě. Dosažení čehokoli souvisí se schopností soustředění. Hypnoza přináší intenzitu soustředění, která je nejvyšší formou koncentrace. 
  • MP3 nejen pro studenty je Autohypnóza pro snadné studium, protože je zaměřená obecně na dosahování cílů. 
  • Speciálně pro zrychlené čtení vznikla nahrávka Hypnóza Bleskové studium a čtení

Uvedené nahrávky spolu s dalšími najdete v e-shopu CETROS 

Pro profesionály: lékaře, psychology, kouče, trenéry, pedagogy a další pomáhající profese vedeme speciální tréninky nejmodernějších hypnotických postupů pro značné urychlení a zefektivnění jakékoli pomoci.  

Mýty, kterým se je potřeba vyhnout najdete v části Kvalita HypnoterapeutaBudete překvapeni, protože na 90% je to právě to, co si myslíte, že hypnoterapeuté mají dělat. 

Důležité: Hypnóza vzniká díky spolupráci hypnoterapeuta a hypnotizované osoby, kdy se hypnoterapeut může ladit na klientův svět a podle toho modifikovat obsah pro daného klienta, zatímco nahrávky jsou statické, neměnné a proto je důležitější přístup posluchače, tedy jeho naladění​, proces dozrávání opakovaných poslechů nahrávky, akce posluchače za poslední dny​ v mezidobí mezi poslechy. 

Podívejte se do e-shopu na Kurzy Hypnózy a autohypnózy. 


zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg