Hypno Koncentrace

Hypno koncentrace > Home

Hypno koncentrace je přirozený stav, který však k netrénovaným lidem "přichází " náhodně takříkajíc jako umělci  pojmenovávaný " polibek múzy". Sportovci při lámání rekordů prožívají rovněž  trans. Jenomže ne kdykoli chtějí. To je ale nyní konečně možné změnit. 

Středa 8. února 2017 z pracovny hypnoterapeuta Libora Činky

Dnes je středa a to slovo v sobě skrývá tajemství. 

Teď nemyslím fakt, že v anglickém Wednesday je schováno slovo dnes. 

Po mnoha letech studia zdrojů, po absolvování řady tréninků v anglicky mluvících zemí, mi dozrály zkušenosti k tomu, abych vytvořil jednu z nejdůležitějších hypnotických nahrávek. 

A o té musím informovat zrovna ve středu. 

Proč?

Už jen ve slově „soustředit" je nápověda. Stejně jako ve slově koncentrace. Je tam střed, je tam centrum. 

Fixací pozornosti na jednu oblast, jednu ideu se zabýval James Braid - skotský lékař, který zjistil, že jakkoli hypnóza připomíná spánek, tak ve skutečnosti není spánkem.  Braid chtěl přejmenovat pojem hypnóza na mono-ideism - intenzivní zaměření na jeden cíl. Pojem hypnóza - odvozený od řeckého boha spánku - byl však již velmi rozšířen a proto i přes nepřesné pojmenování přetrval.  

Hypnóza souvisí s fixací pozornosti. Koncentrace na malý počet podnětů je tedy klíčovým stavem, který je využíván v hypnoterapii. 

Co potřebuje každý a to prakticky nezávisle na věku? 

Je to schopnost maximálního soustředění. 

Schopnost doslova Hypnotické Koncentrace. 

Speciální stav, který prožívají například sportovci v okamžicích dosahování vrcholných výkonů. 

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg

Protože za mnou chodí nejen studenti, ale i dospělí lidé, kteří mne žádají o pomoc s maximalizací soustředění, rozhodl jsem se po dlouhodobých zkušenostech pomoci co největšímu počtu lidí. 

Je  to dva dny co jsme namluvil hypnotickou nahrávku, jejíž obsah jsem v hlavě nosil pár měsíců, a od začátku roku jsem jej pečlivě dolaďoval několik týdnů. Po pár hodinách ladění v špičkovém softwaru Izotope za 14 tisíc, je výsledek na světě. 

Nahrávky Hypno Koncentrace pomohou jak ke koncentraci na studium, tak v jakékoli jiné oblasti, protože Soustředění, Focus, Koncentrace je základem úspěchu takřka v jakékoli oblasti lidské činnosti. 

Dosáhněte stavu hypnotického soustředění a zrychlete studium či dosahování libovolných cílů. 

Nahrávky v systému Hypno koncentrace jsou dostupné v eshopu Cetros Využijte příležitesti, ještě než jejich cena brzy výrazně vzroste.

Hodně úspěchu Vám přeje 
Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut, 
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek, 
a řady tréninků jako je Angličtina s hypnózou 

Hypno koncentrace > Home

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg