Chcete hledat blok v minulosti

od Libor Činka
(Praha)

Lidé mi často píší, zda jim mohu pomoci a často se ptají podobně jak je uvedeno níže. Většina lidí totiž žije v zastaralých představách, podporovanými v mnoha amatérských kurzech "psychologické pomoci". Proto níže uvádím odpověď na typický dotaz:

Dobry den pane Cinko, rada bych se zeptala, zda v ramci svych konzultaci a terapii je mozne pomoci odhalit, proc si sama "stojim v ceste", na miste a nechapu, ze nevim, kudy dal. Tyka se to pracovni sfery predevsim, odhaleni mych talentu a odvahy pustit se smerem, kde je prirozene uplatnim. Budu se tesit na Vasi odpoved. Preji Vam prijemny den.
Helena S.

Dobrý den, paní Heleno,
Nemohu, respektive jakožto profesionál v psychoterapii a koučování se nechci zabývat hledáním "Proč" z toho důvodu, že moderní psychoterapie již dávno nepoužívá překokané modely odvozené od modelu Sigmunda Freuda. Hledání minulého proč, je v naprosté většině případů ztrátou času a navíc nevede k řešení. Je sice možné dělat změny v minulých programech, ale nikoli s pomocí "Proč". Takový přístup totiž sám má tendenci generovat problémy až deprese, a proto je světovými profesionály odmítán.

To, co jako specialista na hypnoterapii mohu, je pomoci Vám objevit nové cesty, překonat překážky a vydat se k přirozenému uplatnění.

Možnou video inspiraci k prvním změnám najdete na http://tvurceosudu.cz

Hodně úspěchu Vám přeje

Libor Činka 
kouč, hypnoterapeut,
autor bestselleru Ovládněte svůj mozek,
programu Tvůrce Osudu http://tvurceosudu.cz
specialista na vnitřní i vnější bohatství.

Komentáře k Chcete hledat blok v minulosti

Průměrné hodnocení starstarstarstarstar

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Aug 27, 2013
Hodnocení
starstarstarstarstar
zkušenost
od: jirka

Souhlasí, viz Jan Cindler jeden z mých učitelů a díky a díky Libore, za tvůj profi a něj pohodový přístup, my známí,kterým jsem, byl podporou, terapeutem. Mne stejně jako, tebe a tvým přístupem, který jsem se naučil vyhledávají sami ...

Klikněte zde pro přidání vlastního komentáře

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg