Autohypnóza navod ?

od Michal Chovanec
(Slovakia)

Skušal som sa aj o autohypnozu, ale marne. Viem že sa dokažem dostať do alfy, ale je tam nejaky blok. Keby som mal presny navod ako sa dostať do alfy 100% tak to urobim len tie navody čo som čital nefunguju.

Odpověď hypnoterapeuta Libora Činky:

Představte si, že chcete jet na dovolenou a koupíte si velmi podrobného průvodce tím místem. Můžete jej číst stále dokola, velmi se snažit, ale nezískáte prožitek toho být skutečně v tom místě.

Texty nikdy nemohou vytvořit realitu. Ani sebelepší spisovatel nedokáže popsat vše tak, aby tomu všichni rozuměli stejně. Proto ani žádný návod na autohypnózu, autogenní trénink, alfa trénink a podobně nemůže předat vše naprosto výstižně.

Psané návody se nemohu přizpůsobit člověku a to je asi jeden z hlavních důvodů, proč mi klienti říkají, že díky společným hypnózám jsme se spolu dostali tam, kam se jim to nepodařilo ani pomocí návodů, ani pomocí jiných terapeutů používajících buď zastaralé postupy anebo se nepřizpůsobují klientovi. Budete-li chtít udělat konečně změnu, můžete se objednat viz vpravo Menu / Kontakt

Některé bloky lze překonat již pomocí MP4 Tajemství hypnózy pro úspěch v čemkoli viz Nahrávky.

Klikněte zde, abyste mohli poslat komentář

Zapojte se a napište své vlastní stránky! Je to snadné. Jak? Stačí kliknout zde pro návrat. Dotazy.

zivotni-vanoce-banner-468x60.jpg